Restaurace

RESTAURACE OTEVŘENA DENNĚ 11-22 hodin (kuchyně 11-21 hodin)


V srdci klidné shonem nepoznamenané vesničky, na rozhraní okresů Kladno, Beroun a Praha na okraji křivoklátských lesů na důležité křižovatce turistických a cyklistických stezek.

Denně vaříme v čase 11-21hodin a nabízíme klasickou hotovkovou i minutkovou kuchyni, saláty, těstoviny, steaky... Samozřejmostí je "chléb národa našeho" od plzeňského pivovaru značek Excelent, Pilsner Urquell, Lobkowicz a v létě i točenou Kofolu nebo naše domácí bylinkové limonády. Po pořádném jídle si můžete v příjemném prostředí u krbu vychutnat šálek kávy značky Rioba s domácím jablečným štrúdlem se zmrzlinou a šlehačkou za rozumné ceny.

V letních měsících je možnost stolování i na zahrádce, v zimě restaurace disponuje výčepem s krbem a dvěma salonky s vlastními toaletami a samostatným vchodem. Veliká variabilita salonků umožňuje různě kombinovat prostorové řešení dle aktuálních potřeb (svatby, oslavy, hostiny, školení...). V prvním patře nad restaurací je k dispozici osm pokojů a apartmán s kuchyňkou a obývací místností. Celková kapacita pensionu je 34 lůžek.

Restaurace Lika v Malých Kyšicích má otevřeno denně 11:00 - 22:00 hodin a nachází se v křivoklátských lesích. Přijďte posedět v zimně k otevřenému krbu na dobré čepované pivo značek Pilsner Urquell, Excelent a Lobkowicz (občas i nějaký speciálek) na dobré hotové jídlo nebo specialitku z jídelního lístku. Rádi Vám také nabídneme čerstvou kávu s domácími moučníky.