Restaurace

...najdete nás 8km od městské části Praha-západ

V srdci klidné shonem nepoznamenané vesničky, na rozhraní okresů Kladno, Beroun a Praha na okraji křivoklátských lesů na důležité křižovatce turistických a cyklistických stezek.

Denně nabízíme klasickou hotovkovou i minutkovou kuchyni, saláty, těstoviny, steaky... Samozřejmostí je "chléb národa našeho" od plzeňského pivovaru značek Gambrinus, Pilsner Urquell, Lobkowicz a v létě i točenou Kofolu nebo naše domácí bylinkové limonády. Po pořádném jídle si můžete v příjemném prostředí u krbu vychutnat šálek kávy značky Rioba s domácím jablečným štrúdlem se zmrzlinou a šlehačkou za rozumné ceny.

V letních měsících je možnost stolování i na zahrádce, v zimě restaurace disponuje výčepem s krbem a dvěma salonky s vlastními toaletami a samostatným vchodem. Veliká variabilita salonků umožňuje různě kombinovat prostorové řešení dle aktuálních potřeb (svatby, oslavy, hostiny, školení...). V prvním patře nad restaurací je k dispozici osm pokojů a apartmán s kuchyňkou a obývací místností. Celková kapacita pensionu je 35 lůžek.

Restaurace Lika v Malých Kyšicích se nachází v křivoklátských lesích. Přijďte posedět v zimně k otevřenému krbu na dobré čepované pivo značek Pilsner Urquell, Gambrinus a Krušovice (občas i nějaký speciálek) na dobré hotové jídlo nebo specialitku z jídelního lístku. Rádi Vám také nabídneme čerstvou kávu s domácími moučníky.